NAŠA PONUKA VÍRIVIEK

Vírivky VAJDA SPAS a HANSCRAFT

Dodávame, inštalujeme, servisujeme vírivky značky VAJDA a vírivky značky HANSCRAFT.

Parametre a ceny našich víriviek si môžete pozrieť v časti ESHOP.

Popis víriviek Vajda

Popis víriviek Vajda

Tvar a usporiadanie vírivky

Vírivky VAJDA Spas vynikajú ergonomickým, komfortným a priestorným usporiadaním navrhnutým v súlade s modernými trendmi harmónie a designu. Každé masážne sedadlo lebo ležadlo vírivky je strategicky umiestnené a vybavené dýzami tak, aby poskytlo vášmu telu špecifický druh terapie. Sedadlá sú pohodlne zaoblené podľa kriviek ľudského tela a poskytujú tak súčasne pohodlie a podporu. Ležadlá poskytujú vášmu telu prirodzenú polohu s cieľom dokonalej  relaxácie. Dýzy v priestore pre nohy sa starostlivo postarajú o uvoľňujúcu masáž po každodennej námahe. A v neposlednom rade je nutné zdôrazniť, že všetky sedadlá sú vybavené jemnými dýzami pre uvoľňujúcu masáž šije.

Škrupina vírivky

Všetky škrupiny víriviek VAJDA Spas sú vyrobené z vynikajúceho materiálu ARISTECH Acrylic® vybaveného antibakteriálnou ochrannou vrstvou Microban, ktorá redukuje rast baktérií na povrchu vírivky. Vďaka tomu je oveľa ľahšie udržiavať vašu vírivku čistú a hygienicky nezávadnú. Akrylátové škrupiny sú naviac vystužené lamináciou a z rubovej strany sú pokryté polyuretánovou penou pre ďalšiu ochranu a vylepšenie technických parametrov. Ponúkame vírivky v najobľúbenejšom sortimente farebných odtieňov podľa vášho štýlu a citu.

Konštrukcia vírivky

Všetky nosné a podporné konštrukčné prvky víriviek VAJDA Spas sú zhotovené výhradne z kompozitov a plastov, ktoré na rozdiel od drevených častí konkurenčných výrobcov nepodliehajú akejkoľvek degradácii alebo skaze. Sú úplne bezúdržbové, bezkonkurenčne odolné a nepodliehajú korózii.

Tepelná izolácia víriviek - ThermoGlove

Na rozdiel od väčšiny výrobcov víriviek, kterí ešte stále používajú zastaralý a nevyhovujúcí systém termoizolácie víriviek formou vyplnenia celého priestoru plastovou penou, vyrába divízia VAJDA Spas všetky vírivky s precíznou izoláciou vonkajšieho kabinetu ThermoGlove. Tento spôsob tepelnej izolácie víriviek zabezpečuje výrazne lepšiu energetickú efektivitu, oveľa tichšiu prevádzku a neporovnateľne jednoduchší prístup ku všetkým komponentom, elektronike a čerpadlám. Vrstvy izolácie uzamknú vo vnútri celé teplo vyprodukované čerpadlami, ohrievačom a všetkými rozvodmi (ktorých sú v každej vírivke desiatky až stovky metrov!). Pochopiteľným výsledkom sú veľké úspory energie na ohrev vody vo vírivke.

Kabinet víriviek - ThermoBoard

Všetky farebné varianty kabinetu VAJDA SPAS sú vyrobené z odolného extrudovaného plastu ThermoBoard, ktorý nevyžaduje žiadnu údržbu. ThermoBoard verne vzhľadovo i pocitovo imituje kvalitné drevo. Na rozdiel od neho však nikdy nevybledne, nezhnije ani inak nestratí vzhľad či vlastnosti. ThermoBoard nemusíte prebrusovať, lakovať ani napúšťať olejom. Jeho tepelno-izolačné vlastnosti sú výrazne lepšie ako pri dreve a dokonalú čistotu dosiahnete obyčajným  opláchnutím napríklad zahradnou hadicou. ThermoBoard je elegantný, moderný a vhodný pre akékoľvek prostredie ako v interiéri, tak aj v exteriéri. Vnútornú izoláciu kabinetu vytvára naviac 20mm extrudovaná pena s reflexnou aluminiovou fóliou, ktorá odráža všetko teplo späť do priestoru vírivky.

Termo podlaha - ThermoBase

Podlaha všetkých víriviek VAJDA Spas je vyrobená z vysoko odolného ABS plastu vyplneného 60mm vrstvou penového polystyrénu. Materiál ABS a kompozitné výstuže podlahy bez problémov unesú hmotnosť stoviek litrov vody. Konštrukcia podlahy a použité materiály spoľahlivo chrania vírivku pred tepelnými stratami, hlodavcami a akýmkoľvek znehodnotením.

Termo kryt – ThermoCover

Súčasťou dodávky všetkých modelov víriviek VAJDA Spas je na mieru vyrobený termo kryt ThermoCover, ktorý spoľahlivo bráni úniku tepla z hladiny vírivky a pomáhá udržiavať konštantnú teplotu s minimálnymi nákladmi. Termo kryt šetrí vaše peniaze.

Osvetlenie

Každý z modelov víriviek VAJDA Spas je už v základnom štandardnom vybavení bez príplatku vybavený osvetlením s niekoľkými svetelnými programami.

Čerpadlá

V závislosti na veľkosti vírivky a počte masážnych dýz je do každej vane osadený príslušný počet výkonných masážnych čerpadiel, ktoré sa postarajú o dôkladnú terapeutickú masáž celého tela.
 

Prihlásenie