Solárna sprcha BLUE RAINBOW 3 - 40 litrov

Solárna sprcha BLUE RAINBOW 3 - 40 litrov

Solárna sprcha Blue Rainbow 3 je vyrobená, na rozdiel od lacnejších spŕch Blue Rainbow 1 a Blue Rainbow 2, z hliníkovej zliatiny s čiernym povrchom, kvôli lepšej absorbcii tepla. Lacnejšie verzie solárnych spŕch 1 a 2 sú plastové. S hliníkovou konštrukciou sa dosahuje i vyššia odolnosť a životnosť solárnych spŕch.

206,40 € s DPH

Sprchy na slnečnú energiu série 3 sú vybavené pákovou batériou s nastavením teploty a batériou na nohy. Princíp solárneho ohrevu je daný absorbciou tepla a ohrievaním povrchu nádrže solárnych spŕch, v ktorých je naakumulovaná voda. V prípade solárnych spŕch série 3 je to až 40 litrov vody.

Sprchu jednoducho nainštalujete pomocou pätky pre ukotvenie, napojíte na záhradnú hadicu a môžete ju používať. Nemusíte mať obavy z popálenia horúcou vodou. Vnútorná konštrukcia všetkých solárnych spŕch Blue Rainbow je vybavená mixážnym mechanizmom, ktorý Vám vodu namieša, presne na takú teplotu, akú si zvolíte na pákovej batérii. Tá obsahuje modrú značku (studená voda) a červenú značku (teplá voda).

Teší nás, že na trh prinášame nové a ekologické produkty. Ohrev vody pomocou solárnej energie chráni životné prostredie.

Parametre solárnej sprchy

Objem nádrže: 40 litrov
Výška: 214 cm
Pätka na ukotvenie: áno
Chrómová batéria: áno
Kohútik na nohy: áno
EasyKlip na záhradnú hadicu: áno
Maximální tlak: 3,5 bar (50psi)
Hmotnosť: 11kg včítane balenia
Rozmery balenia: 232 x 23 x 22 cm

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie