Infrasauna ITALIA

Infrasauna ITALIA

DOVOZ A INŠTALÁCIA V CENE

Infrasauna ITALIA pre jednu osobu (maximálne 1 osoba + 1 dieťa) je vyrobená z kvalitného vyzretého dreva kanadskej jedle .

904,80 € s DPH

AKCIA: KU KAŽDEJ INFRASAUNE ŠTARTOVACIA KÚRA - 6x700ml SAUNA & SPA WELLNESS DRINK ZDARMA! Vybrať si môžete jednu z troch príchutí.

Infrasauna ITALIA pre 1 - 2 osoby

Interiér z kanadského jedľovca
Exteriér z kanadského jedľovca
4 x karbónové inražiariče
Výkon infražiaričov 1 340 W
Čítacia lampa
Ionizátor
6 mm číre temperované sklo
SAUNA AUDIO systém - AU8X, Mp3

Veľkosť: 1 000 x 900 x 1 900 mm

Pre jednu osobu je veľmi priestranná . Má veľmi príjemný vzhľad, charakteristickú vôňu a jednoduchý dizajn , ktorý dokresľuje aj veľká presklená časť na čelnej časti infrasauny . Na infrasaune ITALIA je použité drevo s životnosťou vyše 300 rokov - dostatok času pre Vašu istotu prvotriednej kvality spracovania . Druhým názvom pre toto infrasaunové drevo , najmä v Kanade , je Hemlock - vyniká minimálnym množstvom hrčí a minimálna kazovostí bez výskytu smoly , teda nepocítite žiadny intenzívny zápach, len príjemnú drevitú vôňu.

Hlavnou súčasťou infrasauny ITALIA sú výkonné karbónové infračervené žiariče s napätím 230V a s príkonom 1340W. Infrasaunu môžete teda ľahko zapojiť do elektrickej siete, ktorá je v každej štandardnej domácnosti. Nič viac pre inštaláciu nepotrebujete. Spotreba energie počas jedného saunovacieho cyklu je pod 2 kWh. Je to samozrejme závislé aj na okolitých faktoroch, medzi ktoré patrí početnosť otvárania dverí infrasauny alebo teplota miestnosti, kde je infrasauna umiestnená.

Infrasauna obsahuje pokročilý ovládací panel s AUX portom, nastavením teploty a FM rádiom, kde môžete počúvať Vašu obľúbenú stanicu. V infrasaunách nepoužívame za žiadnych okolností autorádia, ktoré sú lacnou náhradou kvalitných ovládačov. S naším ovládačom infrasauny ITALIA nastavujete aj časovanú dĺžku pobytu v saune alebo vypínate / zapínate osvetlenie infrasauny .

HLAVNÉ VÝHODY INFRASAUNY ITALIA

Tepelné žiarenie infražiaričov je rovnomerné a bezpečné.
Lacná prevádzka, nenáročné na energiu (menej ako 2 kWh za jeden saunovací cyklus).
Veľmi rýchle prehriatie ľudského tela - prostredníctvom patentovaných infražiaričov sauny.
Najvyššia bezpečnosť - maximálna teplota panelov je 85 °C.

Infrasauna ITALIA nevyžaduje príliš veľa starostlivosti. V prípade potreby ju môžete utrieť čistou, vo vode namočenou handričkou. Nepoužívajte čistiace chemické prostriedky, ich výpary môžu mať počas pobytu v saune neblahý vplyv na vaše zdravie. Pre dezinfekciu odporúčame použitie prípravkov špeciálne určených do sáun. Odporúčame používať saunu s prestávkami, po dobu nepresahujúcu 60 minút.

Kapacita pre 1 osobu - maximálne pre 2 v prípade jedného dospelého + dieťaťa
Interiér z kanadského jedľovca
Exteriér z kanadského jedľovca
4x karbónový infražiarič
Výkon infražiaričov 1340W
Čítacia lampa
Ionizátor
6mm číre temperované sklo
Exkluzívne nadčasový dizajn
SAUNA AUDIO systém - AUX, MP3, FM rádio

Rozmery sauny : 1000 x 900 x 1900 mm

HLAVNÉ ZNAKY A VYUŽITIE INFRASAUNY

Akákoľvek miestnosť sa za použitia infrasauny s karbónovým filmom zmení na osobnú oázu. Zvýšte svoju vnútornú telesnú teplotu za pomoci príjemného tepla sálajúceho z infračerveného karbónového filmu a vydajte sa tak na cestu za lepším zdravím.

Vypoťte svoje problémy počas vášho pobytu v priestrannej infrasaune, zatiaľ čo budete počúvať vašu obľúbenú hudbu z FM stereo rádiového a hudobného prehrávača. Naše sauny - infrasauny sú krásne a funkčné a sú vyrábané v rôznych typoch designov a veľkostiach. INFRASAUNA ITALIA vyniká svojím elegantným dizajnom. Všetky infrasauny sú vyrábané v najvyššej kvalite remeselného spracovania a spolu s nainštalovaným najnovším typom ohrievača s karbónovým filmom sa zo sauny stáva veľmi populárny druh tovaru, ktorý Vám prináša pevnejšie zdravie.

Model infrasáun ITALIA je navrhnutý tak, aby podčiarkol vzhľad akejkoľvek miestnosti. Pevná konštrukcia infrasauny zaisťuje dlhoročný pôžitok z domáceho wellness. Infrasauna ITALIA je ideálna pre optimalizáciu vášho duševného a fyzického zdravia. Infrasauny ITALIA sú precízne vyrobené a špeciálne navrhnuté z hľadiska bezpečnosti, funkcie a komfortu. Tieto citlivo konštruované, netoxické a prenosné sauny sú jednou z najlepších investícií do vášho zdravia.

Pri pobyte v infra-saune odporúčame mať na sebe minimum odevov, pretože niektoré odevné materiály absorbujú infračervené lúče a anulujú ich účinok. Infrasaunu odporúčame použiť až po približne desiatich minútach, kedy je v prevádzke infraohrievač. Nechajte ho najskôr prehriať. Oproti tradičným saunám majú infrasauny výhodu takmer okamžitého účinku. Infrasaunu nemusíte prehrievať 40 minút dopredu - 10 minút bohato stačí, čo Vám ušetrí veľké množstvo času i energie.

Ihneď po vstupe pocítite teplo, generované karbónovým infraohrievačom - infražiaričom. Vlnová dĺžka tohto žiarenia umožní infračerveným lúčom preniknúť do vašej pokožky a prehriať vaše telo v podkožnej oblasti. Väčšina ľudí má tendenciu sa začať potiť po 20 minútach pobytu v saune, hoci táto doba sa skracuje spolu s intenzitou pobytov v saune.

PRAKTICKÉ RADY PRE POUŽITIE INFRASAUNY ITALIA

Ak sa pred pobytom v saune osprchujete alebo okúpete v horúcej vode, budete sa aj počas pobytu v saune viac potiť.
Pre reguláciu správnej teploty vnútri sauny - infrasauny môžete použiť prenosný stropný ventilátor. Toto umožní rýchlejšie a rovnomernejšie rozloženie tepla.
Pre komfort pri sedení použite niekoľkokrát preložený uterák.
Pre úľavu pri boľavých a napätých svaloch, masírujte počas pobytu v saune postihnutej oblasti pre rýchlejší ústup bolesti.
Pre efektívnejšie starostlivosť o vaše členky a chodidlá, môžete zdvihnúť vaše nohy a oprieť je v blízkosti ohrievača, čím dôjde k efektu hlbokého prehriatie končatín.
Relaxačné a ukľudňujúce pobyty v infra - saune vám poskytnú kvalitnejší a príjemný spánok.

Po ukončení pobytu v saune sa bezprostredne nesprchujte. Otvorte dvere sauny a plynule ochladte svoje telo. Potom čo sa začnete cítiť príjemnejšie, môžete sa osprchovať v teplej / alebo studenej / vode, aby došlo k odstráneniu potu z povrchu vášho tela.
Odporúčame pitie dostatočného množstva vody pred, počas a po absolvovaní sedenia v saune, aby nedošlo k dehydratácii tela .

PARAMETRE karbónových infračervených žiaričov

Napätie 230V/50Hz
Výkon 0,01 W/cm2 -0,5 W/cm2
Povrchová teplota 85 ° C
Špecifikácia - veľká plocha
Sila panelu 5 mm
Stupeň odolnosti proti ohňu 94V0
Krivka klesabia teploty stabilná, hladká
Infračervená striedavá frekvencia 98 %
Údržba - jednoduchá, bezúdržbová

Patentované karbónové infražiariče poskytujú bezpečné sálavé teplo, ktoré je veľmi efektívne aj svojou podobnosťou ku slnečnému žiareniu. Sálavým teplám rozumieme vyššiu efektivitu, pretože Vás prehreje, nie iba povrchovo. Až 93 % tohto tepla je totiž organizmom absorbované. Infrasauny sú navyše veľmi úsporné na rozdiel od tradičných sáun. Na nahratie Vám postačí 5-10 minút, čo šetrí čas i energiu. Sálavé teplo infrasauny je schopné hĺbkovo prehriať Vaše telo až 3,7 cm pod pokožkou s 1 - 3x vyšším potiacim efektom ako u tradičných sáun.

Infrasauna ITALIA má:

Krásny elegantný a moderný dizajn, veľmi ľahko zostaviteľná, užívateľsky jednoducho ovládateľná.
Veľmi energeticky úspornú prevádzku - karbónové infražiariče infrasauny.
Nízka povrchová teplota je pre krvný obeh vhodná a bezpečná.
Rovnomerné rozloženie vnútornej teploty - vyšší potiaci efekt.
Efektívne sálavé teplo prenikajúce hlboko do organizmu - až 3,7 cm pod pokožku.
Bezpečné a zdravé infračervené žiarenie 5,6-15 mikrónov.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie