- Mobilné vírivky

5 položiek

Mobilné - nafukovacie vírivky a vírivé bazény a vane MSpa môžete použiť v exteriéri ale i v interiéri. MSpa vírivky sa vyznačujú kvalitou spracovania a pokročilým dizajnom. Ponúkame kompletný sortiment víriviek pre dve až šesť osôb. Výhodou je jednoduchá inštalácia a manipulácia, ktorú zvládne naozaj každý. Ak mobilnú vírivku MSpa používate ako vonkajšiu, v zime si ju môžete jednoducho premiestniť do interiéru a užívat si naďalej kvalitnú perličkovú masáž. Mobilné – nafukovacie vírivky sú lacné v porovnaní s klasickými akrylátovými vaňami. Ich ceny sú iba 10% - 20% z ceny klasickej vírivky. Nafukovacie vírivky sú vhodné na akékoľvek relaxačné použitie. Vaša párty bude nádherná a nezabudnuteľná. Vyberte si Váš MSpa model vírivky - ešte dnes!

Oddajte se relaxu  vo Vašej novej nafukovacej vírivke MSpa. Vírivé vane využijete celoročne, či už na terase, záhrade alebo v dome. Mobilnú-nafukovaciu vírivku si vyberte, či už  podľa počtu osôb alebo podľa farby, aby Vám ladila so záhradnou terasou. Nafukovacie vírivé vane MSpa sú vybavené dokonalou perličkovou masážou s blahodárnymi účinkami na organizmus.

Všetky mobilné-nafukovacie vírivky MSpa obsahujú termokryt pre lepšiu izoláciu a pre zabránenie úniku tepla z vírivej vane. Obsahujú ohrev vody a pokročilé ovládanie režimov prevádzky.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie