Rollo Cover - zakrytie bazéna

LAMELOVÝ KRYT NA BAZÉNY COMPASS

POPIS:

Lamelový kryt značky Compass je uceleným lamelovým krytom, ktorý zaručuje maximálnu energetickú účinnosť a vysokú bezpečnosť vášho bazéna. Vďaka tomu, že zachytáva voľne dostupnú slnečnú energiu, solárne lamely zabezpečujú optimálne ohrievanie vody v bazéne o 4 až 8°C v závislosti od ročného obdobia a geografického miesta. V priebehu noci sa vyparovanie a tepelné straty obmedzujú na minimum. Lamelové kryty značky Compass unesú váhu menšieho domáceho zvieraťa, dieťaťa a dokonca aj dospelého človeka. Pre zabezpečenie maximálnej bezpečnosti sa využíva zabudovaná obvodová vodiaca lišta, ktorá zabraňuje ponoreniu lamiel, ak sú zaťažené.

CHARAKTERISTIKA LAMELOVÝCH KRYTOV:

Komora lamelového krytu značky Compass je integrálnou časťou vášho bazéna a zahŕňa ponorený mechanizmus s vodiacimi kolieskami. Keď sa kryt automaticky otvára alebo zatvára, lamely sa roztiahnu alebo vtiahnu po kladke z nehrdzavejúcej ocele. Lamely riadi prepracovaný motor kladky, ktorý je namontovaný v komore krytu. Pri otváraní sa lamely krytu neviditeľne ponoria pod hladinu vody poza pevný panel, ktorý je rovnakej farby ako bazén. Mechanizmus krytu značky Compass sa ovláda pomocou diaľkového ovládania a spĺňa najprísnejšie bezpečnostné normy EÚ.

 


Lamely krytu: Lamely sú vysoko odolné voči mechanickému poškodeniu a UV žiareniu. Obvodová vodiaca lišta chráni lamely pred ich ponorením sa pri veľkej záťaži. Všetky dodávané lamely zabezpečujú aj dodatočné ohrievanie vody.

 

Prihlásenie