Bazény Compass

Svetová jednotka v oblasti kompozitných bazénov

Svetová jednotka v oblasti kompozitných bazénov

Keramické bazény Compass Ceramic Pools sú vyrábané ako monolit bez akéhokoľvek spoja. Povrch bazéna je hladký, lesklý a mimoriadne pevný a odolný voči mechanickým a chemickým vplyvom. Samotné teleso bazéna je mimoriadne stabilné a nepodliehajúce vplyvu tepelnej rozťažnosti vďaka špeciálnym materiálom použitým pri výrobe bazéna. Keramické bazény Compass pools sú dodávané v množstve efektných farebných prevedení, vďaka ktorým dosahuje voda v bazéne nádherný 3D efekt.

Najnovšie inovácie bazénov Compass, a síce spevnenie exponovaných miest na bazéne karbónovou vrstvou a uzavretý profil horného lemu bazéna potvrdzujú vedúce miesto značky Compass v inovácii a vývoji špičkových riešení - všetko v záujme zvýšenia kvality a úžitkových vlastností výrobku, v konečnom dôsledku teda k zvýšeniu spokojnosti zákazníka.

Prepracovaná a patentovaná technológia výroby, kvalita vstupných surovín,  špeciálne materiály a precízna práca pri výrobe umožňujú poskytnúť na bazén dlhoročnú záruku na vodonepriepustnosť steny bazéna. Súčasťou každého modelu bazénov Compass sú integrované schody, takže bazény sú predurčené pre rodinný relax. Do bazénov Compass inštalujeme len tie najkvalitnejšie technológie a príslušenstvo.

 

Bazén Compass zvykneme osadzovať sofistikovanými technológiami, ktoré pre Vás zabezpečia:

- Bezúdržbovosť - vďaka samočistiacej technológií Vantage, ktorá sa stará o čistotu Vášho bazéna
- Bezstarostnosť - vďaka inteligentnému systému riadenia technologických parametrov bazéna IQ-System Compass
- Dizajn a bazpečnosť- vďaka lamelovému zakrytiu bazéna Rollo Cover
- Nízke prevádzkové náklady
 

Samozrejmosťou je servis a ponuka služieb súvisiacich s prevádzkou bazéna. Hlavne zazimovanie bazéna a jeho uvedenie do prevádzky v jari.

 technologie-compass

Bazén Compass

Bazén Compass

K bazénom Compass Ceramic Pools dodávame:

  • posuvné prestrešenia
  • lamelové kryty
  • bazénové atrakcie - protiprúdy, vodopády, chrliče, podhladinové osvetlenie
  • ohrevy
  • dezinfekčné technológie
  • automatické dávkovacie systémy
  • jedinečný samočistiaci systém Vantage
  • bazénovú chémiu

 

Prihlásenie